Následujte nás:

NEJČASTĚJŠÍ OTÁZKY

Home Otázky a odpovědi

HYPOTÉKY

Nenašli jste odpověď? Kontaktujte nás

Chci koupit nemovitost, ale nejdříve chci mít zajištěny finanční prostředky. Existuje řešení?

Ano, lze nejdříve vyřídit hypoteční úvěr s limitem, který bude odpovídat Vašim představám a s ohledem na Vaše finanční možnosti. Následně máte 12 měsíců na vybrání konkrétní nemovitosti. A to již bez obav a nejistoty zda budete mít potřebné finance.

Chci koupit rodinný dům, ale veškeré moje úspory jsem investoval do koupě bytu ve kterém nyní s rodinou bydlím. Byt bych prodal, ale nejdříve musím koupit rodinný dům. Existuje řešení financování koupě rodinného domu za této situace?

Ano existuje. Vyřídíte si dva úvěry současně. Prvním úvěrem zafinancujete koupi rodinného domu a druhým úvěrem zafinancujete chybějící vlastní zdroje. Poté je nutné do dvou let byt prodat a z prostředků za prodej nemovitosti úvěr na financování vlastních zdrojů splatit.
Vždy se snažíme vyřešit Vaši finanční situaci a najít nejvhodnější variantu na hypotečním trhu. Pokud existuje, najdeme ji. Neváhejte nás kontaktovat jsme specialisté v tomto oboru.

Mám možnost odkoupit družstevní byt, ale nevím, že bytem nelze hned ručit bance a jinou nemovitost nemám. Existuje nějaké řešení?

Ano, existuje. Se zajištěním si nelámejte hlavu. Zástavní právo dodáte až si vyřídíte převedení bytu do Vašeho osobního vlastnictví. Je jasné, že převod do osobního vlastnictví nějakou dobu trvá . Toto banka respektuje a vyjde Vám vstříc. Ozvěte se nám, seznámíme Váš s dalšími podrobnostmi a následně vše vyřídíme za Vás.

 

Příklad úvěru na pořízení družstevního bydlení za 2.000.000,- Kč

 

Výše úvěru: 2.000.000 Kč
Měsíční splátka: 13.088 Kč
Úroková sazba: 3,99% p.a.
Fixace úrokové sazby: 3 roky
splatnost úvěru: 18 let